Czy warto być „Uczciwym Przedsiębiorcą”?

Untitled-2Polski Przedsiębiorca z zasady jest uczciwy ale zarazem nieufny i podejrzliwy. Paradoks wynika z naszej natury oraz stereotypów i niestety wielu przykrych doświadczeń. Ponad połowa Firm w Polsce przed podjęciem nowej współpracy obawia się, że zostanie oszukana, albo otrzyma źle wykonaną usługę/wadliwy towar i jeszcze po terminie. Naszym zdaniem bycie Uczciwym Przedsiębiorcą to szanowanie Kontrahentów, Pracowników, Dostawców traktując ich w sposób w jaki sami chcielibyśmy być traktowani. Firmy pracują latami na swoją renomę i wizerunek. Dzięki potwierdzeniu swojej wiarygodności są częściej wybierane do współpracy. Ze względu na bardzo dużą konkurencję na rynku Przedsiębiorca musi działać profesjonalnie oraz dbać o reklamę i marketing. Nasz wizerunek on-line jest bardzo istotny ze względu, iż coraz częściej szukamy produktów lub usług za pomocą internetu.

Przystąpienie do Programu po przejściu weryfikacji on-line na oficjalnej stronie www.uczciwyprzedsiebiorca.pl powoduje, iż otrzymujemy Ogólnopolski Status, który działa zarówno lokalnie jak i globalnie w całym kraju. Dzięki idei Programu poprawiamy standardy biznesowe w Polsce. Logo oraz Certyfikat Uczciwy Przedsiębiorca są bardzo dobrze odbierane przez opinię publiczną, marka jest rozpoznawalna i powoduje pozytywne emocje wśród odbiorców. Najlepszym potwierdzeniem jest fakt, iż wśród setek Przedsiębiorców z całej Polski, którzy należą do prestiżowego grona są jedne z największych firm i marek w kraju, co świadczy o ich transparentnych działaniach. Wraz z Certyfikatem otrzymujemy darmowy pakiet korzyści. Jedną z nich jest własna, zarządzalna wizytówka internetowa oraz wiele innych ciekawych dodatków, które można znaleźć na oficjalnej stronie.

Czy warto być Uczciwym Przedsiębiorcą? Oczywiście, że tak!

Czy trzeba i warto posiadać Ogólnopolski Status i Certyfikat? Odpowiedzcie sobie sami…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>