Nowoczesne oprogramowanie

Untitled-3

W dzisiejszych czasach cyfryzacja powoduje łatwość do uzyskania informacji. Dzięki odpowiednim kryteriom jesteśmy w stanie zoptymalizować wyniki wyszukiwania. Za pomocą innowacyjnego algorytmu informatycznego, System sprawdza Przedsiębiorcę w czasie rzeczywistym. Zoptymalizowany proces weryfikacji, prosta rejestracja oraz bezpieczna płatnośc on-line pozwala na uzyskanie wyniku weryfikacji Ogólnopolskiego Statusu Uczciwy Przedsiębiorca w zaledwie 3-4 minuty. Następnie Przedsiębiorca ma możliwość również we własnym zakresie wypełnić swoją wizytówkę internetową, ale to już zależy od niego samego jak bardzo będzie chciał przedstawić swoją firmę. Najwyższy pakiet daje nawet możliwość stworzenia własnej galerii zdjęć.
Znalezienie Uczciwego Przedsiębiorcy jest Priorytetem i dlatego każda wizytówka posiada Google Maps z adresem i dojazdem do Firmy będącej uczestnikiem Programu Uczciwy Przedsiębiorca. Wszystkie strony są przez nas promowane i pozycjonowane w Google co daje wymierne efekty wszystkim Uczestnikom Programu. Firma po dokonaniu rejestracji otrzymuje bezpośrednio na maila wszystkie logotypy oraz banery reklamowe promujące jej uczestnictwo w Programie wraz z Certyfikatem w formie elektronicznej. System informatyczny generuje spersonifikowane materiały i wysyła je na podany adres mailowy.

Każdy ma możliwośc za pomocą naszego systemu sprawdzić wiarygodność potencjalnego Kontrahenta czy Klienta, bez ponoszenia jakichkolwiek opłat. European Certificate Center jest europejską inicjatywą mającą na celu podnoszenie standardów biznesowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>